O SPOLEČNOSTI

Naše vize se od založení společnosti nezměnila, stále chceme hlavně udržet férový a osobitý přístup a dodávat bezchybně provedené dílo s nadstandardní kvalitou a časem realizace. Nepotrpíme si na přílišné formálnosti, raději jsme parťáci. Otevřenost, rovnocenné partnerství a možnost svobodného rozhodování klienta je pro nás více než zisk.
Letos slavíme 10. výročí od zahájení tohoto příběhu a těšíme se stále více na nové výzvy. Možná je již brzy budeme realizovat i s vámi …
2012

Založení společnosti

Na podzim roku 2012 jsme založili stavební firmu, kterou jsme pojmenovali Těšínská stavební s.r.o. Vizi jsme měli veskrze jednoduchou, a to provádět kvalitní stavby a budovat důvěryhodnou a seriózní společnost jak pro klienty, tak pro dodavatele i zaměstnance. Původně jsme se zaměřovali na výstavbu rodinných domů a rekonstrukce. Sídlo jsme měli v centru města, ale jak se firma rozrůstala brzy nám bylo těsno.

2012
Založení společnosti
2014

Stěhování do nových prostorů

V roce 2014 jsme se přestěhovali, trochu dále od centra s lepším technickým zázemím a skladovacími prostory, ostatně zde sídlíme dodnes.

2014
Stěhování do nových prostorů
2019

Růst firmy + skladovací prostory

Postupem času jsme získávali zakázky různorodější a větší, což vedlo i k růstu firmy. Nakonec nám ani nové sídlo kapacitně nestačilo, proto jsme pořídili v létě 2019 skladovací prostory s halou v Karviné.

2019
Růst firmy + skladovací prostory
2022

Stali jsme se akciovou společností

V létě 2022 jsme se transformovali a změnili název firmy na Těšínská stavební a strojní a.s.

2022
Stali jsme se akciovou společností

Společnost